Paintings and graphics Number of items: 874
3042891
10387
465
120000
Other collectibles
Koppány Attila (1947-): A szamuráj halála. Akril, vegyes technika, vászon, kartonra kasírozva. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 50x40 cm.
120 000 HUF
3139639
10388
465
Other collectibles
Konstantin László (1930-): 2 db rézkarc, papír, jelzés nélkül, 8,5x14 cm .
3 000 HUF
3119738
10389
465
Other collectibles
Kovács József (?-?): havazás után. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 22×20,5 cm
3 000 HUF
3109220
10390
465
8500
Other collectibles
Kenéz Ágnes (1944-): Női akt. Pasztell, papír, jelezve balra lent, paszpartu hátoldalán pecséttel jelzett, 29×20 cm
8 500 HUF
3109225
10391
465
8500
Other collectibles
Kenéz Ágnes (1944-): Szürrealista kép, 1969. Akvarell, tus, papír, jelezve középen lent, paszpartu hátoldalán pecséttel jelzett, 21×30,5 cm
8 500 HUF
3109204
10392
465
8500
Other collectibles
Kenéz Ágnes (1944-): Geometrikus kompozíció. Kréta, papír, paszpartu hátoldalán pecséttel jelzett, 25×34,5 cm
8 500 HUF
3109209
10393
465
8500
Other collectibles
Kenéz Ágnes (1944-): Konstruktív kompozíció. Kréta, papír, paszpartu hátoldalán pecséttel jelzett, 26×36 cm
8 500 HUF
3109214
10394
465
8500
Other collectibles
Kenéz Ágnes (1944-): Krisztus. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartu hátoldalán pecséttel jelzett, 30×20 cm
8 500 HUF
3116758
10395
465
36000
Other collectibles
Konecsni György (1908-1970), Szabó Vladimír (1905-1991), Zádor István (1882-1963) stb.: Tanácsköztársaság témájú grafikák, össz. 14 db. Klf. technikák (sokszorosított grafika), papír, mindegyik jelzett. Kissé kopott egészvászon mappában.
36 000 HUF
3119554
10396
465
Other collectibles
Konecsni György (1908-1970): Szigliget. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, paszpartuban, 29×38 cm
2 400 HUF
3073751
10397
465
130000
Other collectibles
130 000 HUF
3095151
10398
465
50000
Other collectibles
Christian Klaiber (1892-1963): Vízparti táj vitorlással. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró sérüléssel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 61×81 cm / Christian Klaiber (1892-1963), German painter: Landscape. Oil on canvas, signed lower right. With small damage. Framed. 61×81 cm
50 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035