Paintings and graphics Number of items: 874
2874293
10399
465
30000
Other collectibles
30 000 HUF
2922674
10400
465
Other collectibles
20 000 HUF
2936592
10401
465
3800
Other collectibles
3 800 HUF
2997380
10402
465
17000
Other collectibles
17 000 HUF
3023120
10403
465
Other collectibles
Korcsog Sándor: Vízparti táj (2001)
olaj, vászon,keretben, Jelezve jobbra lent: Korcsog Sándor 1999. 24x25 cm
6 000 HUF
3032481
10404
465
Other collectibles
Károlyfi Zsófia (1952-): Lovak. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 29,5×35,5 cm
12 000 HUF
3038154
10405
465
Other collectibles
Kun Mária (1944-): Mákvirág. Olaj, vászon, jelzett. 30x20 cm
8 000 HUF
3020770
10406
465
11000
Other collectibles
Kövér Gyula (1883-1972): Apáca. Rézkarc. papír. Jelzett. 24x18 cm
11 000 HUF
3076679
10407
465
Other collectibles
Kiss Terézia (1928-2016): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 10x8 cm
1 600 HUF
3115629
10408
465
50000
Other collectibles
Kovács Árpád: Balerina. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal.130x60 cm. Dekoratív fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
50 000 HUF
3133250
10409
465
Other collectibles
Kozma Lajos (1884-1948): Elviszi az ördög. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 8×6,5 cm
3 000 HUF
3133264
10410
465
Other collectibles
Kós Károly (1883-1977): Ház toronnyal. Linómetszet, papír, paszpartuban, jelzett a metszeten, 13×12 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035