Number of items: 874
3133266
10411
465
Other collectibles
Kós Károly (1883-1977): Torony. Linómetszet, papír, paszpartuban, jelzett a metszeten, utólagos jelzéssel, 11×10,5 cm
3 000 HUF
3133291
10412
465
Other collectibles
Kozma Lajos (1884-1948): Anyaság. Nyomat, papír, paszpartuban, 23×20 cm
6 000 HUF
3133284
10413
465
Other collectibles
Kozma Lajos (1884-1948): Minták. Nyomat, papír, paszpartuban, 23×20 cm
6 000 HUF
3133288
10414
465
Other collectibles
Kozma Lajos (1884-1948): Virág. Nyomat, papír, paszpartuban, 23×20 cm
6 000 HUF
3133292
10415
465
Other collectibles
Kozma Lajos (1884-1948): Távolság. Nyomat, papír, paszpartuban, 23×20 cm
6 000 HUF
3135259
10416
465
Other collectibles
Kováts Borbála (1969-): Képeslap III., 2000. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott: 2/1. 13x17 cm
4 000 HUF
3062982
10417
465
3800
Other collectibles
Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Alföldi táj, 1968. Golyóstoll, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 12x18,5 cm
3 800 HUF
3063063
10418
465
Other collectibles
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Lap széle kissé foltos. 29x41 cm
6 000 HUF
3086565
10419
465
Other collectibles
Komporday Éva (-): Szentrendrei részlet. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. 30,5x30,5 cm
3 600 HUF
2996554
10420
465
80000
Other collectibles
80 000 HUF
3079140
10421
465
Other collectibles
Khell Zoltán (1953-2023): Lángolás. 2002, aquatinta, papír. Számozott, művészpéldány, üvegezett keretben, 25x24 cm, kerettel 52x52 cm
8 000 HUF
3095805
10422
465
Other collectibles
Károlyi András (1938-): Olvasó nő. Tus, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 30x43 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m