Paintings and graphics Number of items: 874
3058519
10423
465
48000
Other collectibles
48 000 HUF
3092982
10424
465
55000
Other collectibles
Klimó Károly (1936-): Bartók rekviem. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (49/100). 42x29 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (49/100).
55 000 HUF
3097549
10425
465
Other collectibles
20 000 HUF
3120979
10426
465
Other collectibles
12 000 HUF
3093007
10427
465
11000
Other collectibles
Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (56/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 23x23 cm
11 000 HUF
3093359
10428
465
28000
Other collectibles
28 000 HUF
3099388
10429
465
Other collectibles
Korény József (1881-1957): Napfényes táj. Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív fakeretben. 30x40 cm.
20 000 HUF
3138329
10430
465
Other collectibles
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Csendélet, 1999. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 1/10 számozással. 19,5x28 cm
4 000 HUF
3133736
10431
465
Other collectibles
Katona Kata (1942-): Párkák. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 15/1 számozással. 19,5x29,5 cm
4 000 HUF
3133748
10432
465
Other collectibles
Kovács Tamás László (1964-): "Tenger". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, művészpéldány E.A. XIX/XX számozással. 20x20 cm
9 000 HUF
3133753
10433
465
Other collectibles
Kovács Tamás László (1964-): "Tisztelet K. Malevicsnek". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, 18/22 számozással. 29x21 cm
9 000 HUF
3134384
10434
465
Other collectibles
Kéri Bálint Bence (1969-): Ferencvárosi (...), 1999. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. XI/XII. számozással. 30x17 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035