Paintings and graphics Number of items: 874
3128564
10472
465
Other collectibles
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Nyár. Rézkarc, papír, jelzett. Varga Mátyás (1910-2002) grafikus lányának dedikált. 39,5×29 cm.
2 400 HUF
3128556
10473
465
Other collectibles
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Kisoroszi. Rézkarc, papír, jelzett. Varga Mátyás (1910-2002) grafikusnak dedikált. Lapszéli kisebb szakadásookal. 29×39 cm.
2 800 HUF
3110706
10474
465
15000
Other collectibles
Lossonczy Tamás (1904-2009). Zöld, fehér, piros. Nyomat, papír. Jelzett. 29,5x21 cm
15 000 HUF
3110717
10475
465
Other collectibles
Lossonczy Tamás (1904-2009). Vádirat. Nyomat, papír. Jelzett. Plexiüvegezett keretben. 29,5x21 cm
18 000 HUF
3119621
10476
465
6500
Other collectibles
Legány Zoltán (1911-1993): Mátraszentimre, 1969. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 24,5×32,5 cm
6 500 HUF
3090111
10477
465
Other collectibles
Ligeti Miklós (1982-): Vanitas. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 30x30 cm
2 800 HUF
3090110
10478
465
Other collectibles
Ligeti Miklós (1982-): Szürrealista csendélet. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül. 30x30 cm
2 800 HUF
3090100
10479
465
Other collectibles
Ligeti Miklós (1982-): Vitorlás, 2003. Alumíniumkarc, papír, jelzett a karcon. 30x20 cm
2 000 HUF
3052324
10480
465
3200
Other collectibles
3 200 HUF
3076403
10481
465
38000
Other collectibles
Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Art deco hölgy kalapban. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Lap széle foltos. 30x20 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Art deco lady with hat. Ink and mixed technique on paper, unsigned, edge of the sheet slightly stained. 30x20 cm
38 000 HUF
2862042
10482
465
Other collectibles
16 000 HUF
2980401
10483
465
6500
Other collectibles
6 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035