Paintings and graphics Number of items: 874
3065876
10484
465
Other collectibles
Ligeti Miklós (1982-): Kinek az 5 órai tea, kinek a vacsora. Szitanoymat, papír, jelzett a nyomaton. 43x36 cm
2 800 HUF
2732670
10485
465
2200
Other collectibles
Lovász Erzsébet (1954-): Girbe-gurba, 1991. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 10x29 cm
2 200 HUF
3023774
10486
465
2200
Other collectibles
Lunczer Anikó (1942-): Badacsony, 1971. Linómetszet, papír, jelzett, foltos, sérült, vetemedett. Paszpartuban, 30×41 cm
2 200 HUF
3043198
10487
465
4200
Other collectibles
Ligeti Miklós (1982-): Hajótörött, 2001. Akvarell, tus, papír, jelzett, egyedi darab. 49x19,5 cm
4 200 HUF
3065881
10488
465
Other collectibles
Ligeti Miklós (1982-): Roulett Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 26x21 cm
1 800 HUF
2993832
10489
465
42000
Other collectibles
42 000 HUF
3133779
10490
465
Other collectibles
Lévay Jenő (1954-): Írásba foglalt mozdulatok, 2001. Litográfia, papír, jelzett, 8/10 számozással. 28x38 cm
4 000 HUF
3133951
10491
465
9500
Other collectibles
Losonczi Nándor (1966-): Potsdamer Platz (Berlini fal), 2007. Computer print, papír, jelezve jobbra lent. 24x59 cm. Üvegezett fakeretben.
9 500 HUF
3134428
10492
465
Other collectibles
Luzsicza Lajos Árpád (1949-): Kapcsolatok (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/10). 22,5x22,5 cm
4 000 HUF
3136036
10493
465
6500
Other collectibles
Legány Zoltán (1911-1993): Budapest, Völgy utca (Hűvösvölgy), 1961. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 30×21,5 cm
6 500 HUF
3136043
10494
465
6500
Other collectibles
Legány Zoltán (1911-1993): Balatonlelle, 1958. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 21×30,5 cm
6 500 HUF
3136605
10495
465
Other collectibles
Laluk György (1954-2020): "Mágia Szutra" (Hamvas Béla emlékére), 1999-2000. Magas- és mélynyomású rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA VIII./XV. számozással, 30×40 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035