Paintings and graphics Number of items: 874
3133476
10496
465
Other collectibles
Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA V./XV. számozással, 33×19,5 cm
4 000 HUF
3103388
10497
465
Other collectibles
Lossonczy Tamás (1904-2009). Páros. Nyomat, papír. Jelzett. Plexiüvegezett keretben. 21x29,5 cm
18 000 HUF
3128352
10498
465
Other collectibles
Thilo Maatsch (1900-1983): Konstruktív kompozíció (cím nélkül, 1930-es évek). Fametszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 9x9 cm
10 000 HUF
3133273
10499
465
Other collectibles
Henri Matisse (1869-1954): Fekvő akt, cinkográfia, papír, paszpartuban, 13×16 cm
4 000 HUF
3133270
10500
465
Other collectibles
4 000 HUF
3079848
10501
465
48000
Other collectibles
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Égitest. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalon autográf felirattal. Kiállítva: Máriási Masznyik Iván, Kozmikus léptékben, Műcsarnok, Bp., 2019 (katalógus nélkül). Apró felületi kopásnyomokkal (korábbi keretezésből fakadóan). Fakeretben, 56×68 cm
48 000 HUF
2956080
10502
465
60000
Other collectibles
Mizser Pál (1941-2021): Ülő nő, 1967. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, proveniencia: a művész hagyatéka, fakeretben, 80x60 cm. 448
60 000 HUF
3091146
10503
465
28000
Other collectibles
Vaszile (Vasile?) Muresan (?-): Erdélyi utca. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×50 cm.
28 000 HUF
3070993
10504
465
Other collectibles
Mikus Gyula (1905 - 1996): Kiállítási grafika. Linómetszet, papír, Jelzett a metszeten 18x42 cm Hajtva
3 000 HUF
3073295
10505
465
38000
Other collectibles
38 000 HUF
3068701
10507
465
Other collectibles
Móder Rezső (1954-): Történetek az asztal körül I. Ofszet, papír, jelzett, számozott (1/75), lapméret: 30×42 cm
9 000 HUF
3078140
10508
465
Other collectibles
Makovecz Benjamin (1957-), 2 db mű: Rákok, békák. Fametszet, papír, jelzett, mindkettő művészpéldány E.A. II/XV számozással. Egy paszpartuban. 13×15 és 17x23 cm.
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035