Paintings and graphics Number of items: 874
3032379
10521
465
110000
Other collectibles
Manfred Mohr (1938-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 2009-21. Computer nyomat, papír, jelzett, számozott: 0 1/1. Egyedi, gyűjtői darab!
110 000 HUF
3091446
10522
465
3400
Other collectibles
Meszlényi Attila (1954 - ): Happening, 1979. Nyomat, papír, jelzett, 14x10,5 cm
3 400 HUF
3091448
10523
465
3400
Other collectibles
Meszlényi Attila (1954 - ): Vázlat (groteszk angyal), 1979. Nyomat, papír, jelzett, 12x11,5 cm
3 400 HUF
3111767
10524
465
55000
Other collectibles
55 000 HUF
3003027
10525
465
90000
Other collectibles
90 000 HUF
3132251
10526
465
Other collectibles
Molnár Dénes (1947-2000): Gyergyószentmiklós. Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzésével, kartonra kasírozva, 14x10 cm.
2 600 HUF
3132256
10527
465
Other collectibles
Molnár Dénes (1947-2000): Szentháromság. Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzésével, papírra kasírozva, 14x10 cm.
2 600 HUF
3132249
10528
465
Other collectibles
Molnár Dénes (1947-2000): Csíksomlyó. Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzésével, 14,5x10 cm.
2 600 HUF
3103428
10529
465
32000
Other collectibles
Macskássy Izolda (1945-2021): Virágok (cím nélkül). Selyemkollázs, vegyes technika, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 50x35 cm.
32 000 HUF
3097299
10530
465
26000
Other collectibles
Máttis Teutsch (Mattis-Teutsch) János Linoleum-albuma. Az eredeti album MA kiadás. Facsimile kiadás, készült 100 számozott példányban (számozatlan példány). Pesti Műhely - Forma 5. Szerigrafia (szitanyomat). 1983. 6 db szerigráfia (12 lappal lenne komplett), 23x33 cm (lapméret). Eredeti, kissé sérült kiadói karton tokban. G/ János (Hans) Mattis-Teutsch Linoleum-album. The original album MA edition. Facsimile edition, printed in 100 numbered copies (not numbered). Pesti Műhely - Forma 5. Serigraphy (screenprint). 1983. 6 pcs of serigraphy (would be complete with 12 pcs), 23x33 cm (sheet size). In original, slightly damaged folder.
26 000 HUF
2993838
10531
465
44000
Other collectibles
44 000 HUF
2717011
10532
465
17000
Other collectibles
17 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035