Number of items: 874
3079557
10569
465
3200
Other collectibles
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdei ösvény. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 29x16,5 cm
3 200 HUF
3079563
10570
465
3200
Other collectibles
3 200 HUF
3091358
10571
465
4600
Other collectibles
Peter Nagel (194-): Sárkány (Drache über der Binnenalster). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 200/400. 19x17 mm. Üvegezett fakeretben.
4 600 HUF
3031767
10572
465
80000
Other collectibles
Nagy Imola (1976-): Éjjel a városban Akril, vászon, , jelzett 50x40 cm
80 000 HUF
2791983
10573
465
240000
Other collectibles
240 000 HUF
2965014
10574
465
Other collectibles
Nimcsevity Anna (1957-): 20-as évek. Pasztell, papír, jelzett. szakadással, fa keretben, 39×50 cm
9 000 HUF
3038076
10575
465
3200
Other collectibles
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Viharos táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 12x17 cm
3 200 HUF
2965116
10576
465
3200
Other collectibles
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Őszi erdő. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 13,5x21 cm
3 200 HUF
3113588
10577
465
Other collectibles
Nagy Vince (1939-): Móricz Zsigmond szülőháza Tiszacsécsén. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány IV./1 E.A. számozással. Paszpartuban. 20x20 cm
2 800 HUF
3112383
10578
465
Other collectibles
Nagy Vince (1939-): Kölcsey Ferenc gémeskútja. Linónmetszet, papír, jelzett, művészpéldány IV./2 E.A. számozással. 18x14,5 cm
2 800 HUF
3112378
10579
465
Other collectibles
2 800 HUF
3112361
10580
465
3200
Other collectibles
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m