Paintings and graphics Number of items: 874
3112357
10581
465
Other collectibles
3 600 HUF
2848236
10582
465
50000
Other collectibles
50 000 HUF
3130341
10583
465
Other collectibles
Nagy Ferenc (1892-1970): Bika. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, 21×31 cm
6 000 HUF
3133923
10584
465
Other collectibles
Ursula Neubauer (1939-): Icarus, 2004. Színes rézkarc, papír, jelzett, 2/10 számozással. 9x10 cm
3 000 HUF
3077215
10585
465
8500
Other collectibles
8 500 HUF
3133859
10586
465
Other collectibles
Nádas Alexandra (1974-): A BÁV épülete, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA. I./X számozással. d: 21 cm
8 000 HUF
3137795
10587
465
Other collectibles
Nyergesi János (1895-1982): Útkanyar, 1917. Szén, kréta, papír, jelzett. Lapszéli apró foltokkal, 24x33,5 cm.
5 000 HUF
3134603
10588
465
4200
Other collectibles
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Krisztus. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 13x9 cm
4 200 HUF
3133721
10589
465
Other collectibles
Nádas Alexandra (1974-): Ablakok I., 1997-2004. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 13/22. 25x14,5 cm
8 000 HUF
3135575
10590
465
Other collectibles
Novák Lajos (1927-1989): Télen (Dunakanyar). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 24×29,5 cm, lapszéli apró foltokkal
2 800 HUF
3137040
10591
465
Other collectibles
Nolipa István Pál (1907-1986): Tanulmányfej, 1943. Szén, kréta, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal és címkén is feliratozott. Üvegezett fakeretben. 34x24,5 cm
9 000 HUF
3134511
10592
465
Other collectibles
Nyári Lóránt (1928-1982): Stég az esti Dunán. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×34 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035