Number of items: 874
3137800
10593
465
Other collectibles
Nyergesi János (1895-1982): Színes táj. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. 23,5x33 cm.
5 000 HUF
3133494
10594
465
Other collectibles
Nagy Gábor (1949-): Táj (...), 2001. Litográfia, papír, jelzett, 4/13 számozással, lapméret: 50×35 cm
9 000 HUF
3130332
10595
465
Other collectibles
Nagy Ferenc (1892-1970): Női portré. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelezve jobbra lent, 45×35 cm
20 000 HUF
3130336
10596
465
Other collectibles
Nagy Ferenc (1892-1970): Gyerektársaság kutyával. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 20×32 cm
12 000 HUF
3126392
10597
465
9500
Other collectibles
Nolipa István Pál (1907-1986): Expresszív női portré, 1943. Olaj, karton. jelezve jobbra lent. Sérült. 70x50 cm.
9 500 HUF
2949889
10598
465
Other collectibles
6 000 HUF
2949985
10599
465
Other collectibles
8 000 HUF
2950052
10600
465
15000
Other collectibles
15 000 HUF
3120301
10601
465
36000
Other collectibles
Ősz Dénes (1915-1980): Dobogókő (Dunapart), 1950-es évek. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60×80 cm.
36 000 HUF
3133912
10602
465
Other collectibles
Enno Ootsing (1940-): Humanity, 2003. Fametszet, papír, jelzett, 2/20 számozással. 10x10 cm
4 000 HUF
3116239
10603
465
Other collectibles
Orosz István (1941-1999): Felröppenő madarak, 1991. Akvarell, papír, Jelzett. Kisebb szakadással. Paszpartuban. 48x33 cm
5 000 HUF
3134399
10604
465
Other collectibles
Orr András (-): Kronológiai tanulmány II, 2007. Aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA II/VI számozással. 20x20 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m