Paintings and graphics Number of items: 874
3136898
10605
465
Other collectibles
Orr András (-): Négyzet I., 2006. Litográfa, papír, jelzett, III/XII számozással. 20x20 cm
4 000 HUF
3109248
10606
465
Other collectibles
Elsa Plach (1863 bis 1953): Vitorlások, 1896. Akvarell, papír. jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 9x17 cm / Elsa Plach (1863 bis 1953), German painter: Ships, 1896. Watercolour on paper. Signed loewr right. Framed. 9x17 cm
16 000 HUF
3120257
10607
465
Other collectibles
18 000 HUF
3119597
10608
465
Other collectibles
Peter Tom-Petersen (1861-1926): Rothenburg ob der Tauber (Németországban), 1905. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 32,5×23 cm
8 000 HUF
3118779
10609
465
4200
Other collectibles
Paulovits Pál (1892-1975): Nürnberg. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, lapszéli elszíneződésekkel, apró foltokkal, 31×22 cm.
4 200 HUF
2856394
10610
465
Other collectibles
5 000 HUF
2968959
10611
465
Other collectibles
Pogány Lajos (1873-1947): Gyerekportré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 30x24,5 cm
12 000 HUF
3070869
10612
465
24000
Other collectibles
Stephen Porter (1941-): Cím nélkül, 1968. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat. Törésnyomokkal. 73,5x53 cm
24 000 HUF
3094868
10613
465
4800
Other collectibles
Pályi Jenő (1903-1953), Mindszenthy József ellenes karikatúra. Tus, kréta, papír, mindkét oldalán jelzett. Lapméret: 26x18 cm
4 800 HUF
3091169
10614
465
Other collectibles
Puja Rezső (?- ): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm.
6 000 HUF
3078120
10615
465
19000
Other collectibles
Pataki József (1928-1995): Egyedül. Plextol, farost, jelezve balra fent, hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x60 cm
19 000 HUF
3013793
10616
465
3400
Other collectibles
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035