Paintings and graphics Number of items: 874
3133075
10641
465
Other collectibles
Pablo Picasso (1881-1973): Congres Mondial des Partisans de la Paix, 1949. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 28,5×21 cm
9 000 HUF
3132955
10642
465
Other collectibles
Pituk József Viktórián (1906-1991): Gnothi seauton - Ismerd meg önmagad. Rézkarc, papír, jelzett, 30×39 cm
4 000 HUF
2750413
10643
465
Other collectibles
6 000 HUF
3001534
10644
465
3800
Other collectibles
3 800 HUF
3032588
10645
465
Other collectibles
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Népszerűség (Whyskys) és "Hányszor megkértem magát Dezsőke..." erotikus karikatúra) Tus, papír, mindkettő jelzett. 30x21 cm
9 000 HUF
3031672
10646
465
Other collectibles
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Női akt hintában és Baráti fekete humor. Akvarell, tus, papír, mindkettő jelzett. 26x19,5 és 30x21 cm
9 000 HUF
2992323
10647
465
Other collectibles
2 600 HUF
2750416
10648
465
Other collectibles
12 000 HUF
2382648
10649
465
Other collectibles
16 000 HUF
3055835
10650
465
Other collectibles
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Izzó nap (cím nélkül), 2003. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben. 42×30 cm
8 000 HUF
2942683
10651
465
Other collectibles
18 000 HUF
3076645
10652
465
Other collectibles
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Kék varázs (cím nélkül), 1991. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, fakeretben. 33×22,5 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035