Paintings and graphics Number of items: 874
3134547
10677
465
Other collectibles
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Balerina. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, lap széle kissé foltos, üvegezett keretben, 30×20 cm
2 600 HUF
3136092
10678
465
Other collectibles
Rác András (1926-2013): Szentendrei motívumok. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 60x52 cm
9 000 HUF
3082647
10679
465
Other collectibles
Rác András (1926-2013): Absztrakt kompozíció (cím nélkül). Olaj, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 27x21,5 cm
8 000 HUF
3071327
10680
465
Other collectibles
Stettner Béla (1928-1984): Tevan Andor. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
2 600 HUF
3112373
10681
465
Other collectibles
Stettner Béla (1928-1984): A bujdosó fejedelem (Rákóczi). Rézmetszet, papír, jelzett, 19x29 cm
2 800 HUF
3018513
10682
465
30000
Other collectibles
30 000 HUF
3018414
10683
465
30000
Other collectibles
30 000 HUF
3018364
10684
465
Other collectibles
20 000 HUF
2879466
10685
465
30000
Other collectibles
30 000 HUF
3114728
10686
465
90000
Other collectibles
Schéner Mihály (1923-2009): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett. 80x60 cm. Üvegezett, dekoratív keretben
90 000 HUF
3120181
10687
465
90000
Other collectibles
90 000 HUF
3061180
10688
465
50000
Other collectibles
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Transzmisszió, 1990 (kiállítási plakát, Budapest Galéria). Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Lapméret: 100x70 cm. Egészen apró lapszéli szakadásokkal.
50 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035