Paintings and graphics Number of items: 874
2915549
10701
465
3400
Other collectibles
Stettner Béla (1928-1984): A bujdosó fejedelem (Rákóczi). Rézmetszet, papír, jelzett, apró foltokkal, paszpartuban, 19x29 cm
3 400 HUF
3097447
10702
465
48000
Other collectibles
48 000 HUF
3077233
10703
465
9500
Other collectibles
9 500 HUF
3085031
10704
465
4400
Other collectibles
Stettner Béla (1928-1984): Iparcsarnoki nagygyűlés, 1917. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29,5 cm
4 400 HUF
3135530
10705
465
Other collectibles
Sulyok Gabriella (1939-): Sopron. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 9,5×9,5 cm
3 000 HUF
3133455
10706
465
Other collectibles
Somorjai-Kiss Tibor (1959-): Mester utca 3 (Ferencváros, Budapest). Litográfia, papír, jelzett, számozott (IV/VIII), 28×21,5 cm
4 000 HUF
3132695
10707
465
24000
Other collectibles
Sipos Sz. Gyula (-): Pihenő aratók. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
24 000 HUF
3132407
10708
465
Other collectibles
Sólyom Lajos (-): Arany János, Nagyszalonta, 1817-1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/33), 30x24 cm.
3 000 HUF
3132382
10709
465
Other collectibles
Sólyom Lajos (-): Nagyvárad, Szacsvay Imre szobra. Litográfia, papír, jelzett, számozott (30/13), 32x24 cm.
3 000 HUF
3018753
10710
465
30000
Other collectibles
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes hegyoldal. Olaj, vászon, jelezve balra lent, vakráma nélkül, 42x56 cm
30 000 HUF
3018674
10711
465
30000
Other collectibles
Sárdy Brutus (1892-1970): Felhős táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42x56 cm
30 000 HUF
3018760
10712
465
Other collectibles
Sárdy Brutus (1892-1970): Napsütötte táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelezve balra lent, 29,5x40 cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035