Paintings and graphics Number of items: 874
2852022
10737
465
28000
Other collectibles
28 000 HUF
2968635
10738
465
Other collectibles
9 000 HUF
3099853
10739
465
26000
Other collectibles
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Midnight. Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. 54x48 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
26 000 HUF
3099849
10740
465
38000
Other collectibles
38 000 HUF
3032374
10741
465
95000
Other collectibles
Szegedy-Maszák Zoltán (1969-): Cím nélkül, 2021. Tus, csőtoll, 3d nyomtatás, papír, jelzett, számozott: 0 1/1. Egyedi, gyűjtői darab! 28x28 cm
95 000 HUF
3132599
10742
465
Other collectibles
Szegő Gizi (1902-1985): Karikatúrák vázlatai, 12 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 11,5x20 cm és 15x19 cm közötti méretekben.
8 000 HUF
3132600
10743
465
Other collectibles
Szegő Gizi (1902-1985): Karikatúrák vázlatai, 12 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 18x14 cm és 21x18 cm közötti méretekben.
8 000 HUF
3068699
10744
465
Other collectibles
Szeift Béla (1944-2012): Formák (cím nélkül), 1967. Akvarell, papír, jelzett, 12,5×13,5 cm
9 000 HUF
3138737
10745
465
Other collectibles
Szász Endre (1926-2003): Női portré, ajánlási sorokkal, 1986. Tus, papír (FDC boríték, 59. bélyegnap 1986), jelzett, Kiss Ernő részére dedikált.12x17 cm
10 000 HUF
3134307
10746
465
3200
Other collectibles
Szerényi Gábor (1953-): Üdv a konyhából, 2000. Vonalas klisé, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/2 számozással. 9x13,5 cm
3 200 HUF
3083178
10747
465
Other collectibles
5 000 HUF
3080369
10748
465
Other collectibles
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035