Number of items: 874
3082765
10749
465
4400
Other collectibles
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. 38x29 cm
4 400 HUF
2971581
10750
465
220000
Other collectibles
220 000 HUF
3121021
10751
465
42000
Other collectibles
Székely Vera (1919-1994): Hommage a Bartók. Szitanyomat, papír, jelzett, 49/100 számozással. 47,5x25 cm
42 000 HUF
3133289
10752
465
Other collectibles
Szőnyi István (1894-1960): Női arckép. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 13×9,5 cm
7 000 HUF
3133743
10753
465
Other collectibles
Sziksz Eszter (-): Hűlt helyek I.. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/VII számozással. 20x31 cm
4 000 HUF
3133761
10754
465
Other collectibles
Szarka Fedor Guido (1974-): Ez egy kilencvenhatos szerelem (...), 2000. Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/V számozással. 22x17 cm
4 000 HUF
3134439
10755
465
Other collectibles
Szlabey Zoltán, Zlutain (1956-): Forgatás I., 2008. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 1/5 számozással. 35x35 cm
4 000 HUF
3138501
10756
465
Other collectibles
Szőcs Géza (1967-): Levél Erdélyből. Rézkarc, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/XV számozással. 21x16,5 cm
4 000 HUF
3138406
10757
465
Other collectibles
Szőcs Géza (1967-): Altamira. Rézkarc, dombornyomás, merített papír, jelzett, művészpéldány I/I számozással. 30,5x22 cm
4 000 HUF
3136556
10758
465
32000
Other collectibles
Szemlér Mihály (1833-1904): Szakállas férfi portréja. Olaj, papír. Hátoldalán jelzett. Sérült. 49,5x31,5 cm
32 000 HUF
3136583
10759
465
3200
Other collectibles
Szalay Pál (1953-2015): Téli táj. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán portré tanulmánnyal. Paszpartuban. 26,5x43 cm
3 200 HUF
3136083
10760
465
Other collectibles
Szász Károly István (1909-1979): Arcok. Tus, papír. Jelzett. 17,5x23,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m