Paintings and graphics Number of items: 874
3132935
10773
465
Other collectibles
Szőnyi István (1894-1960): Repülőnézők. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 33,5×25 cm
9 000 HUF
3113533
10774
465
Other collectibles
Szilágyi Imre (1942-): Mennyei Manó. Szitanyomat, papír, jelzett. 50x44 cm
6 000 HUF
3113539
10775
465
Other collectibles
Szilágyi Imre (1942-): Holdbéli táj (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. 42x39 cm
6 000 HUF
3091396
10776
465
40000
Other collectibles
40 000 HUF
2750683
10777
465
Other collectibles
18 000 HUF
3092545
10778
465
13000
Other collectibles
Tóth Sándor (1937-): Porta deszkarítéssel. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 40×60 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
13 000 HUF
3130803
10779
465
Other collectibles
Telcs (Teltsch) Ede (1872-1948): Karikaturisztikus portré, 1899. Ceruza, papír. Jelzett. 16x10 cm
6 000 HUF
3023772
10780
465
3800
Other collectibles
3 800 HUF
2993828
10781
465
42000
Other collectibles
42 000 HUF
3134370
10782
465
Other collectibles
Tolnay Imre (1968-): Döntés-levonat, 2000. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA XI/XVII számozással. 48x60 cm
4 000 HUF
3134372
10783
465
Other collectibles
Tolnay Imre (1968-): Rozsdás idők II., 2000. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA IV/VI számozással. 58x44 cm
4 000 HUF
3135849
10784
465
Other collectibles
Tóásó Edit (-): Ajtó, 2001. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, 19x14 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035