Paintings and graphics Number of items: 874
3135572
10785
465
Other collectibles
Török Endre (1926-1980): Nagymaros. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/52), lapszéli apró foltokkal, 36×29 cm
4 000 HUF
3130913
10786
465
Other collectibles
Tábor János (1890-1956): László Fülöp festőművész portréja. Ceruza, papír, jelzett. László Fülöp autográf (?) aláírásával? 27×19 cm. Paszparuban
9 000 HUF
3130925
10787
465
Other collectibles
Tábor János (1890-1956): Nemes Marcell műgyűjtő portréja. Ceruza, papír, jelzett. Nemes Marcell autográf (?) aláírásával? 35,5×25 cm. Papírra kasírozva.
9 000 HUF
3130931
10788
465
Other collectibles
Tábor János (1890-1956): Selma Lagerlöf portréja. Ceruza, papír, jelzett. Selma Lagerlöf autográf (?) aláírásával? 26,5×19,5 cm. Kissé gyűrött. Paszpartuban.
9 000 HUF
2859076
10789
465
Other collectibles
2 000 HUF
3047215
10790
465
14000
Other collectibles
Uzonyi Imre (1941-1990): Trágyaföldelés. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 42x56 cm
14 000 HUF
3095987
10791
465
Other collectibles
Ujváry Lajos (1925-2006): Hölgy portréja, 1960. Vegyes technika, papír, jelzett, lap széle kissé sérült. 61x42,5 cm
5 000 HUF
3096003
10792
465
Other collectibles
Ujváry Lajos (1925-2006), 5 db mű: Portrék és griff. Vegyes technika, papír, jelzett. 9x8 és 19x15,5 cm közötti méretekben
10 000 HUF
3112677
10793
465
Other collectibles
Udvary Pál (1900-1987): Szajna-part, Párizs, litográfia, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×32,5 cm
7 000 HUF
3118968
10794
465
Other collectibles
Udvary Pál (1900-1987): Balaton. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 28x40 cm
8 000 HUF
3108912
10795
465
Other collectibles
Ujváry Lajos (1925-2006): Budaörsi részlet, 1968. Golyóstoll, papír, jelezve balra lent. 23x20 cm
5 000 HUF
3138570
10796
465
Other collectibles
Ürmös Péter (1956- ): Csigaház. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, próbanyomat, hátoldalán a művész bélyegzőjével. 25x20 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035