Paintings and graphics Number of items: 874
2965157
10084
465
Other collectibles
Borsos Miklós (1906-1990): Beszélgetés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (54/100), üvegezett fakeretben, 19×30 cm
7 000 HUF
2965052
10085
465
Other collectibles
Barkóczi Gyula (1912-2000): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 34×47 cm
5 000 HUF
2966556
10086
465
3200
Other collectibles
Baráth Pál (1950-): Színes táj. Tempera, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé sérült keretben. 42×29 cm
3 200 HUF
3096068
10087
465
Other collectibles
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 18,5×19,5 cm
3 000 HUF
3096065
10088
465
Other collectibles
Boldizsár István (1897-1984): Faluvége. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 14,5×19 cm
3 000 HUF
3095168
10089
465
Other collectibles
Jutta Braun (?-): Időgép (Zeitmaschine). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 50×60 cm / Jutta Braun (?-), German painter: Time machine (Zeitmaschine). Oil on canvas, signed lower right. Framed. 50×60 cm
9 000 HUF
3093082
10090
465
Other collectibles
Balogh István Péter (1950-): Aranyrepce. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkével és autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm
16 000 HUF
2577679
10091
465
32000
Other collectibles
32 000 HUF
2664402
10092
465
Other collectibles
16 000 HUF
2536413
10093
465
30000
Other collectibles
30 000 HUF
2677590
10094
465
30000
Other collectibles
30 000 HUF
2864398
10095
465
Other collectibles
Balogh István Péter (1950-): Erdőszéle. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 30×40 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035