24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): André Breton, kemény beton. Tus, papír. Jelzett. Hátoldala meghívó 1980-ból a Forum Könyvesboltba. Sérült 16x9,5 cm.