19 000 HUF
49,22 EUR, 54,29 USD
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Téli séta II, 1987. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm