10192. 465. Closed Online auction Paintings and graphics
2 600 HUF
0 HUF
Ék Sándor (1902-1975): Szekszárdi kommunisták kivégzése 1919. Rézkarc, papír, jelzett. A lap széle kissé foltos. Kartonon, falra akasztható, 21,5x30,5 cm (teljes méret: 34x49 cm)
Photo of the item taken by : karap_norbert