34 000 HUF
88,08 EUR, 97,14 USD
Ifj. Guti József Soma (1946-): Keleti utazás VII., 2007. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal üvegezett fakeretben, 28×26 cm