8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Jaksa István (1894-1982): Csendélet. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán Jaksa István autográf feliratával és ajándékozási soraival 1974-ből. Sarkaiban kissé sérült. 32,5x37,5 cm