10471. 465. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Kőnig Frigyes (1955-): Kőzetek. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat próba jelzéssel, 35,5x50 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert