16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
Lahner Emil (1893-1980): Városrészlet (Felvidék?). Akvarell, ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. 14x23 cm. Üvegezett fakeretben. / Émile Lahner (1893-1980): Townscape. Watercolour and pencil on paper. Signed. 14x23 cm. Framed.