260 000 HUF
673,58 EUR, 742,86 USD
Nádler István (1938-): 2021 (cÃm nélkül). Szitanyomat, papÃr, jelzett, számozott (28/30). 60x40 cm. Ãœvegezett fakeretben. / serigraphy on paper, signed, numbered (28/30), framed.