10590. 465. Closed Online auction Paintings and graphics
2 800 HUF
9
0 HUF
Novák Lajos (1927-1989): Télen (Dunakanyar). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 24×29,5 cm, lapszéli apró foltokkal
Photo of the item taken by : nagy_andras