10601. 465. Closed Online auction Paintings and graphics
36 000 HUF
0 HUF
Ősz Dénes (1915-1980): Dobogókő (Dunapart), 1950-es évek. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60×80 cm.
Photo of the item taken by : nagy_andras