4 200 HUF
10,88 EUR, 12,00 USD
Paulovits Pál (1892-1975): Nürnberg. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, lapszéli elszíneződésekkel, apró foltokkal, 31×22 cm.