20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Püspöky István (1950-2018). Hommage a Bartók, 1978. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (49/100). 30x22,5 cm / etching on paper, signed, numbered (49/100).