10677. 465. Closed Online auction Paintings and graphics
2 600 HUF
0 HUF
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Balerina. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, lap széle kissé foltos, üvegezett keretben, 30×20 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras