10770. 465. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Szőnyi István (1894-1960): Fiú portré (Szőnyi Péter?). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, paszpartuban, 20×20 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert