150 000 HUF
388,60 EUR, 428,57 USD
cca 1949 P. Angénieux f:50 1:1,5 lencsével , objektívvel, régi Meopta filmvetítő majdnem működőképes állapotban kopásokkal, objektív jó állapotban. Eredeti, sérült dobozában