11529. 465. Closed Online auction Art-ceramics
3 000 HUF
0 HUF
Gorka Géza (1984-1971): Barna mázas kanna, Zsolnay korszak, 1950 körül. Mázas kerámia, jelzett, sérüléssel, m: 14,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras