11546. 465. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
65 000 HUF
0 HUF
Zsolnay névjegykártyatartó vizet merítő nő alakkal. Eozin mázakkal borított porcelánfajansz. Jelzett, hibátlan, 29,5x25,5x15 cm, ilyen méretben kuriózum!
Photo of the item taken by : nagy_andras