Budapest 150

Number of items: 75

cca 1958 Budapesti villamosok, az 53-as járat jól olvasható, a kereszteződésben álló sajnos nem, viszont látunk még lovaskocsit, teherautókat és oldalkocsis motorkerékpárt is, 1 db jelzés nélküli modern nagyítás, 15x21 cm
18614.

2 200 HUF
5,79
6,29
cca 1956 november, Budapesten a 4-es villamos vonalán, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
18615.

3 200 HUF
8,42
9,14
cca 1940 Pesterzsébet, villamosmegálló, fotó, 12x9 cm
18616.

2 000 HUF
5,26
5,71
Keleti pályaudvar (Budapest) két különböző hatalmi korban; a nagyobb képen az épület homlokzatán ,,Királyi Állami Vasutak felirat (cca 1900), a kisebb fotón vörös csillag (cca 1960), 2 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x10 cm és 15x21 cm
18617.

Keleti pályaudvar (Budapest) két különböző hatalmi korban; a nagyobb képen az épület homlokzatán ,,Királyi Állami Vasutak" felirat (cca 1900), a kisebb fotón vörös csillag (cca 1960), 2 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x10 cm és 15x21 cm

2 000 HUF
5,26
5,71
cca 1920-1930 Budapest, Tabán, 7 db fotó albumlapokra ragasztva, kb. 6×7 cm
18618.

20 000 HUF
52,63
57,14
Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Az előszót írta: Gerevich Tibor. Magyarország művészeti emlékei II. köt. Bp., 1938,Műemlékek Országos Bizottsága - Kir. M. Egyetemi Nyomda, 97+(8) p.+ CLX+(5) t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, kis foltokkal, intézményi bélyegzésekkel.
18619.

1 600 HUF
4,21
4,57
18620.

2 400 HUF
6,32
6,86
Halasi László: Budapesti közéleti névmutató 1945-1950. I-II. köt. Szerk.: - -. Bp., 1980-1988, Szerzői. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói kopott papír védőborítóban.
18621.

2 200 HUF
5,79
6,29
18622.

3 200 HUF
8,42
9,14
Arató András: Gábriel éve... régi kór árnya felé. Bp., 2014., Gabbiano. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18623.

1 800 HUF
4,74
5,14
18624.

3 000 HUF
7,89
8,57
18625.

3 000 HUF
7,89
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF