1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Móricz Miklós: Budapest társadalomrajza. Statisztikai Közlemények. Szerk.: Dr. Illyésfalvi Lajos. 64. kötet, 2. sz. Bp., é.n., Budapest SzékesfÅ‘v. Házinyomda. 71 p. Kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, gerincen és borÃtón apró kopásnyomokkal, jó állapotban.