Maps Number of items: 83
3148132
17680
466
Maps
Other collectibles
1935 Magyarország és a szomszédos államok térképe, rajzolta: Lantos Iván, In: Magyar Statisztikai Szemle, 25,5x18,5 cm
1 600 HUF
3148027
17681
466
Maps
Other collectibles
1958 MALÉV Pocket-Atlas (Zsebatlasz). Bp., 1958, Cartographia, 40 p. Többnyelvű. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
1 600 HUF
3148721
17682
466
Maps
Other collectibles
1893 Háromszék vármegye és Hajdú vármegye térképe, 2 db, Pallas Nagy Lexikona, kiadja: Posner Károly Lajos és Fia, 30×24 cm
1 800 HUF
3148713
17683
466
Maps
Other collectibles
cca 1900 Győr város térképe, Pallas Nagy Lexikona, kiadja: Posner Károly Lajos és Fia, 23,5×15 cm
1 000 HUF
3148143
17684
466
Maps
Other collectibles
Magyarország I. Mátyás király halálakor (1490), térkép, kisebb sérülésekkel, 22x28,5 cm
1 600 HUF
3148181
17685
466
Maps
Other collectibles
1937 Miskolc-Lillafüred-Tapolcafürdő (Részlet a Bükk hegység turistatérképéből), 1 : 50.000, Bp., M. Kir. Térképészeti Intézet, kis lapszél sérülésekkel, 25x35 cm
2 400 HUF
3130085
17686
466
Maps
Other collectibles
1804 Nouva Carta dell Italia. Secondo l'ultima divisione dell'trattato di Lunéville. Corrispondente a quella di Sotzmann dell'Accademia di Berlino e a quella di Bouge. Vienne, Tranquillo Mollo, vászonra kasírozva, 4 szelvény, foltos, megviselt állapotban, 53x75 cmx2, 53x76 cm, 67x81 cm
20 000 HUF
3130048
17687
466
Maps
Other collectibles
Hollandia és Belgium térképe, "Niederland u[nd] Belgien", C.Stein sc., 25x20 cm
2 800 HUF
2864538
17688
466
Maps
Other collectibles
Alte Karten aus Meisterhand. Gotha - Leipzig, 1979, VEB Hermann Haack, 24 p.+24 t. Német nyelven. Félvászon-kötésű kartonmappában,
3 000 HUF
3075151
17689
466
Maps
Other collectibles
1931 Dr. Kogutowicz Károly iskolai atlasza. Bp., M. kir. Állami Térképészet, 36 p. Sérült félvászon-kötésben (eredeti borítóval együtt bekötve), viseltes állapotban, néhány kijáró lappal.
1 800 HUF
3127197
17690
466
Maps
Other collectibles
1958 A Duna Budapesttől Sztálinvárosig, vízisporttérkép, Bp., Kartográfiai, 40×112 cm
1 600 HUF
3124947
17691
466
Maps
Other collectibles
Balogh Pál: A népfajok Magyarországon és A Népfajok Magyarországon című dolgozat térkép-mellékletei. Tervezte Balogh Pál. Rajzolta Proff. Kocsárd Sándor báró. Bp., 1902, M. Kir. Vallás- és közoktatásügyi Ministerium,(Hornyánszky-ny.) + I-XIII, XV-XXII t. A térképek egy részén változó intenzitású, hol nagyobb, hol kisebb szakadásokkal, néhány térképen foltokkal, firkákkal.
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035