Maps Number of items: 83
3106391
17716
466
Maps
Other collectibles
cca 1910 Sajószentpéter térképe. Tervezte és rajzolt Vépkó Gyula, kiegészítve 1928-ban. Kézzel rajzolt térkép. Szélén beszakadásokkal 70x60 cm
6 000 HUF
3144827
17717
466
Maps
Other collectibles
Budapest székesfőváros egész területének térképe, 6. kiadás, 1:25 000, Kogutowicz Manó, Földrajzi Intézet Rt., vászontérkép, szakadással, 74×86 cm
10 000 HUF
3144654
17718
466
Maps
Other collectibles
Kolozsvár város térképe, szakadásokkal, 38×70 cm
9 000 HUF
3144373
17719
466
Maps
Other collectibles
cca 1941 Stoits György: Merre menjek? Magyarország autóutai és közigazgatási beosztása, térkép az 1940-ben visszacsatolt területekkel (Észak-Erdély), 1 : 900.000, kisebb sérülésekkel, ragasztásokkal, ceruzás színezésekkel, 94x62 cm
2 000 HUF
3144147
17720
466
Maps
Other collectibles
Európa egyházi térképe I-II. Tervezte és rajzolta: Kádár Lajos. 2 db térkép, az egyiken lapszéli sérüléssel, 35x40,5 cm és 35x28,5 cm
2 400 HUF
3146028
17721
466
Maps
Other collectibles
1975 Vízisport-térkép, a Duna Budapesttől Dunaújvárosig, Bp., Kartográfiai Vállalat, 112x40 cm
2 000 HUF
3145758
17722
466
Maps
Other collectibles
1939 Ferihegyi közforgalmi repülőtér általános helyszínrajza. 23x32 cm
8 000 HUF
3149757
17723
466
Maps
Other collectibles
1857 Das Osmanische Europa oder die Europaeische Türkey nebst dem Königreiche Griechenland und den Jonischen Inseln, 1:3 000 000, Weimar Geographische Institut, kis lapszéli szakadással, 62×50 cm
6 000 HUF
3141754
17724
466
Maps
Other collectibles
1942 Budapest belterületének térképe - Budapest utcái és terei (utcajegyzék). Bp., Aczél Testvérek kiadása, szakadásokkal, 68x49,5 cm
2 000 HUF
3144221
17725
466
Maps
Other collectibles
1920 Komlósi István: Pécs törvényhatósági joggal felruházott város részletes térképe. 90x150 cm Sérülésekkel, vászonra kasírozva Komlósi (Kurecska) István (1868-1944) életéről lásd:
https://epa.oszk.hu/04300/04359/00033/pdf/EPA04359_catastrum_2022_01_035-044.pdf
18 000 HUF
3140331
17726
466
30000
Maps
Other collectibles
1856 Berzék (Borsod vármegye) nagy méretű kézzel rajzolt térképe a környező földekkel. Valamint a dűlők leírásával. Vászonra kasírozva. 156x58 cm
30 000 HUF
3139924
17727
466
38000
Maps
Other collectibles
38 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035