60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
1808 Wien, Statuten für den erhabenen Österreichisch-Kaiserlichen Leopolds-Orden, 3 db rézmetszetű táblával, kiadói foltos egészvászon kötés, aranyozott lapélek, néhol kissé foltos lapok. A Lipót rend alapszabályai. Folio.