Military

Number of items: 145

1916 A m. kir. 7. hadsereg parancsnokság körlevele, a fronton használatos fény és kendőjelzésekről a monarchia hadseregének légierejét alkotó repülőgépek számára.
17526.

8 000 HUF
21,22
22,86
1916 Czernowitz (Cernauti, Csernyovic) környéke Passierschein a k.u.k. 7. Armekommando kiadásában
17527.

5 000 HUF
13,26
14,29
16
cca 1915 Népszerű csatadalok. I. világháborús propaganda kiadvány, színes, illusztrált címlappal (rajta I. Ferenc József, II. Vilmos császár, V. Mehmed szultán). Bp., Ehrenfeld Testvérek kiadása (Márkus Samu-ny.), 16 p. Tűzött papírkötés, kis sérülésekkel.
17528.

4 800 HUF
12,73
13,71
1914 Streffleurs Militärblatt Nr. 32, Bécs, 1914. okt. 17., német nyelvű I. világháborús osztrák-magyar katonai kiadvány, a fronton elesett katonák névsorával, térképpel, stb. Minimális lapszéli sérülésekkel, 16 p.
17529.

1 400 HUF
3,71
4,00
1912-1975 Kovács (Klein) József izraelita vallású katona iratai: anyakönyvi kivonat, igazolványi lap, szolgálati jegyek (1912-1920) + későbbi, háború utáni iratok, változó állapotban
17530.

3 000 HUF
7,96
8,57
cca 1930-1935 Báró Neu Sándor (1898-1990) százados, rádióamatőr, későbbi Don-kanyari frontharcos katonatiszt levelezése és rádióamatőr lapjai, össz. 9 db (egy levél névvel ellátott, fejléces borítékban)
17531.

6 000 HUF
15,92
17,14
1850 Pest, a cs. kir. III. hadseregparancsnokság rendőri ügyosztályának körözési hirdetménye, szökött katonák és más keresett személyek személyleírásaival, német nyelven. Hajtott, a lap alja kissé sérült, 39x25 cm
17532.

3 000 HUF
7,96
8,57
22 db szovjet katonai fotó, vegyes méretben, sérülésekkel, 7×4,5 és 18,5×13 cm között
17533.

5 000 HUF
13,26
14,29
Nemzetőrök Szövetsége 1848, 1956, 1989 Miskolc gumibélyegző
17534.

5 000 HUF
13,26
14,29
MH 25. Klapka György gépesített lövészdandár gumibélyegző d: 20 mm
17535.

4 000 HUF
10,61
11,43
Nemzetőrök Szövetsége Miskolc gumibélyegző 2 cm
17536.

4 000 HUF
10,61
11,43
Nemzetőrök Szövetsége Miskolc gumibélyegző
17537.

5 000 HUF
13,26
14,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF