Military Number of items: 145
3146629
17612
466
Military
Other collectibles
1916 Tolnai: A világháború naptára az 1916-os évre 64 p. képekkel, kis szakadásokkal
2 000 HUF
3141556
17613
466
Military
Other collectibles
Orosz távcső, kopással, 17x13 cm
5 000 HUF
3141559
17614
466
Military
Other collectibles
Katonai szurony, kopással, h: 33 cm
4 000 HUF
3141546
17615
466
Military
Other collectibles
Gyalogsági ásó, jelzett, h: 56 cm
3 000 HUF
3034620
17616
466
15000
Military
Other collectibles
II. világháborús haditengerészeti távcső Carl Zeiss 7x40 N jelzéssel N 19911 sorszámmal védősapkával, kissé foltos lencsékkel. Eredeti?
15 000 HUF
3145740
17617
466
Military
Other collectibles
cca 1940-1944, Japán, Katonai szakés csésze. 40. gyalogezred, belsejében páros zászló aranyfestett ábrázolással. Kis kopással, d: 6,5 cm
4 000 HUF
3145737
17618
466
Military
Other collectibles
1914 Japán katonai szakés csésze Taisho császár trónra lépésének emlékére. Belsejében krizantém virág, császárfa levél díszítéssel és "Taisho trónra lépésének 3. éve" felirattal. Lepattanással és kis repedésvonallal, d: 8,5 cm
4 000 HUF
3145730
17619
466
Military
Other collectibles
cca 1940-1944, Japán, Katonai szakés csésze. 2. Gyalogos Hadosztály, Koizumi tulajdonosi megjelöléssel. Belsejében páros zászló és krizantém aranyfestett ábrázolással. Minimális kopással, d: 9,5 cm, m: 3,5 cm
6 000 HUF
3148377
17620
466
Military
Other collectibles
9 darab I. világháborús faragott fa díszdoboz. Több darabon felirat, tulajdonos- és helymegjelölés, klf méretben, 1-1 sérüléssel.
16 000 HUF
3139991
17621
466
Military
Other collectibles
Hagyományőrző tétel: közte 3 darab ősmagyar motívummal díszített bőr öv, 5 darab hagyományőrző felsőruha.
6 000 HUF
3150146
17622
466
Military
Other collectibles
Der deutsch-französisch Krieg 1870-1871 redigirt vom Generalstabe. Karten III-IV. Berlin, Mittler u. Sohn. F., benne 28+1 térképpel, (rajtuk: ceruzás bejegyzésekkel, számozásokkal: 21/1, 22/1, 27/2, 30/1, 34/4, 35/5, 36/6, 38/3, 44/2, 44/3, 51/4, 52/7a, 52/7b, 53/11, 54/8, 55/9, 58/7c, 58/7d, 58/7c, 58/7e, 58/7f, 59/12, 60/12, 61/10, 62/2, 63/3, 63/4, 65/6,+1.) Kiadói aranyozott egészvászon-tokban...
12 000 HUF
3150032
17623
466
Military
Other collectibles
1901-03 Czetmáyer (Czetmájer) Zoltán, az SMS Lussin cs. és kir. tengerész búvárának Polából küldött 2 db képeslap
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035