1916 A m. kir. 7. hadsereg parancsnokság körlevele, a fronton használatos fény és kendőjelzésekről a monarchia hadseregének légierejét alkotó repülőgépek számára.
cca 1915 Népszerű csatadalok. I. világháborús propaganda kiadvány, színes, illusztrált címlappal (rajta I. Ferenc József, II. Vilmos császár, V. Mehmed szultán). Bp., Ehrenfeld Testvérek kiadása (Márkus Samu-ny.), 16 p. Tűzött papírkötés, kis sérülésekkel.
1914 Streffleurs Militärblatt Nr. 32, Bécs, 1914. okt. 17., német nyelvű I. világháborús osztrák-magyar katonai kiadvány, a fronton elesett katonák névsorával, térképpel, stb. Minimális lapszéli sérülésekkel, 16 p.
1912-1975 Kovács (Klein) József izraelita vallású katona iratai: anyakönyvi kivonat, igazolványi lap, szolgálati jegyek (1912-1920) + későbbi, háború utáni iratok, változó állapotban
cca 1930-1935 Báró Neu Sándor (1898-1990) százados, rádióamatőr, későbbi Don-kanyari frontharcos katonatiszt levelezése és rádióamatőr lapjai, össz. 9 db (egy levél névvel ellátott, fejléces borítékban)
1850 Pest, a cs. kir. III. hadseregparancsnokság rendőri ügyosztályának körözési hirdetménye, szökött katonák és más keresett személyek személyleírásaival, német nyelven. Hajtott, a lap alja kissé sérült, 39x25 cm