Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 32

Erox Martini: Erox. Olasz lélek, magyar szív. (DEDIKÁLT). Bp., 2006, Martini Music Records. Kiadói kartonált papírkötés, sérült borítóval. Erox Martini (1965- ) olasz énekes, zenei előadó által DEDIKÁLT példány.
17757.

900 HUF
2,39
2,57
Kroó György: Rácz Aladár. (3 db bakelit lemezzel). Bp., 1979, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel.
17758.

1 200 HUF
3,18
3,43
Forrai Miklós: A karvezető. Csiky Gyula rajzaival. Bp., 1941, Magyar Kórus, 127+(1) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, belül túlnyomórészt jó állapotban.
17759.

2 800 HUF
7,43
8,00
17760.

8 000 HUF
21,22
22,86
13
Kodály Zoltán: Utam a zenéhez. Öt beszélgetés Lutz Besch-sel. Ford.: Keresztury Mária. Kodály Zoltán felesége, Kodály Zoltánné Péczely Sarolta (1940-) énekművész, egyetemi docens által DEDIKÁLT példány! Bp., 1969, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.
17761.

3 000 HUF
7,96
8,57
cca 1930 Roma artistica leporello, 20 db színes kép, komplett, 16,5×12 cm
17762.

1 000 HUF
2,65
2,86
Kelemen Terézia - Margitay Zoltán: Az operettkirály. Lehár Ferenc életútja. Szerk.: Galo Vilmos. Pro Museum Könyvek 4. Komárom, 2020., Pro Museum. Megjelent Lehár Ferenc születésének 150. évfordulójára. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban!
17763.

6 000 HUF
15,92
17,14
Richard Strauss: A rózsalovag. Ismerteti: Cserna Andor. Operaismertetők 23. Bp., é.n., Singer és Wolfner (Hornyánszky-ny.), 74+(2) p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, helyenként kis lapszéli ázásnyomokkal.
17764.

2 000 HUF
5,31
5,71
Meile szájharmonika, eredeti dobozában, leírással 18 cm
17765.

1 600 HUF
4,24
4,57
Az Új Idők nótáskönyve. Bp., 1933, Új Idők. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval.
17766.

1 000 HUF
2,65
2,86
Simándy József: Bánk bán elmondja... Krónikás: Dalos László. [Bp., 2001.],AduPrint. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17767.

1 000 HUF
2,65
2,86
17768.

1 200 HUF
3,18
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF