Erox Martini: Erox. Olasz lélek, magyar szív. (DEDIKÁLT). Bp., 2006, Martini Music Records. Kiadói kartonált papírkötés, sérült borítóval. Erox Martini (1965- ) olasz énekes, zenei előadó által DEDIKÁLT példány.
Forrai Miklós: A karvezető. Csiky Gyula rajzaival. Bp., 1941, Magyar Kórus, 127+(1) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, belül túlnyomórészt jó állapotban.
George Philipps: Ueber den Ursprung der Katzenmusiken. Eine canonistisch-mythologische Abhandlung. Freiburg im Breisgau, 1849, Herder, 4+74+2 p. Német nyelven. Papírkötés, hiányos gerinccel, foltos lapokkal, kissé sérült címlappal, egy lap (1/2 p.) javított, restaurált.
Kelemen Terézia - Margitay Zoltán: Az operettkirály. Lehár Ferenc életútja. Szerk.: Galo Vilmos. Pro Museum Könyvek 4. Komárom, 2020., Pro Museum. Megjelent Lehár Ferenc születésének 150. évfordulójára. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban!
Richard Strauss: A rózsalovag. Ismerteti: Cserna Andor. Operaismertetők 23. Bp., é.n., Singer és Wolfner (Hornyánszky-ny.), 74+(2) p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, helyenként kis lapszéli ázásnyomokkal.
[Gombosi Ottó János] Otto Johannes Gombosi: Jacob Obrecht. Eine stilkritische Studie. Leipzig, 1925, Breitkopf & Härtel. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. A szerző, Gombosi Ottó János (1902-1955) magyar-amerikai zenetörténész, zenekritikus által DEDIKÁLT példány.