17760.
466. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
8 000 HUF
13
George Philipps: Ueber den Ursprung der Katzenmusiken. Eine canonistisch-mythologische Abhandlung. Freiburg im Breisgau, 1849, Herder, 4+74+2 p. Német nyelven. Papírkötés, hiányos gerinccel, foltos lapokkal, kissé sérült címlappal, egy lap (1/2 p.) javított, restaurált.