60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
Honfoglalók (Wells Fargo). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Joel McCrea, Francis Dee és Bob Burns szereplésével. Litográfia, papír. Nemes László (1896-?) grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Révai. Paramount Pictures. Hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb sérülésekkel, lap teteje foltos. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Wells Fargo" from 1938, lithograph on paper, slightly damaged.