8 000 HUF
1901-1902 Divat Salon. XV. évf. 1., 3., 5., 7., 9-14.,17-18, 20-23 számok. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált, közte rengeteg divat illusztrációval, valamint az illusztrációk között szecessziós illusztrációkkal is. Bekötött színes illusztrált borítókkal. Gazdag korabeli reklámanyaggal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányzó gerinccel, a hátsó tábla elvált a testtől, a kötése sérült, laza, kissé foltos, kissé szakadt lapokkal, de közte sérültek is, egy lap sérült, hiányos.